Eil.
nr.
Pavardė, vardas Kvalifikacija Dėstomas dalykas,
užimamos pareigos
1. Adomynaitė Audronė Vyresnioji mokytoja Smuikas
Styginių instrumentų skyriaus veiklos koordinatorė
2. Aukštiejūtė-Morkūnienė Sigita Mokytoja metodininkė Fortepijonas
3. Bujanauskienė Edita Vyresnioji mokytoja Smuikas
4. Černikauskienė Asta Vyresnioji mokytoja Pasirenkamasis instrumentas
5. Geičienė Zina Vyresnioji mokytoja Smuikas
6. Gusiniauskienė Genė Mokytoja metodininkė Birbynė, lumzdelis
7. Gužauskaitė Rasa Mokytoja metodininkė Akordeonas
Akordeono-tautinių instrumentų skyriaus veiklos koordinatorė
8. Jagelavičiūtė Dileta Vyresnioji mokytoja Kanklės
9. Jeleniauskas Romanas Mokytojas metodininkas Klarnetas
10. Jeleniauskienė Violeta Mokytoja metodininkė Fleita
11 Jokubauskienė Gretė Mokytoja Dainavimas
12. Kaupienė Irena Mokytoja metodininkė Fortepijonas
13. Keliauskas Linas Mokytojas Gitara
14. Kolganova Irina Vyresnioji mokytoja Smuikas
15. Labeckienė Lilija Mokytoja metodininkė Akordeonas
16. Labeckis Petras Vyresnysis mokytojas Akordeonas
17. Lukšienė Olga Mokytoja metodininkė Fortepijonas
18. Maksimec Julija Vyresnioji mokytoja Fleita
19. Markova Žaneta Mokytoja metodininkė Solfedžio
Teoretinio skyriaus veiklos koordinatorė
20. Melnikienė Larisa Mokytoja metodininkė
Koncertmeisterė metodininkė
Fortepijonas
Koncertmeisterė
21. Naruševičius Vilius Vyresnysis mokytojas Trimitas
22. Naujokienė Daiva Mokytoja metodininkė AMU mokytoja
Baleto studijos vadovė
23. Navickienė Angelė Vyresnioji mokytoja AMU mokytoja
AMU skyriaus veiklos koordinatorė
24. Paulauskienė Justina Mokytoja
Vyresnioji koncertmeisterė
AMU mokytoja
Koncertmeisterė
Pasirenkamasis instrumentas
25. Petrauskienė Aelita Vyresnioji mokytoja
Koncertmeisterė metodininkė
Fortepijonas
Koncertmeisterė
26. Prascevičienė Neringa Mokytoja metodininkė Solfedžio
Dainavimo studija
27. Prušinskienė Vaida Vyresnioji mokytoja
Vyresnioji koncertmeisterė
Pasirenkamasis instrumentas
Koncertmeisterė
28. Rasčiauskienė Gileta Vyresnioji mokytoja
Koncertmeisterė
Fortepijonas
Koncertmeisterė
29. Risakovienė Audronė Vyresnioji mokytoja Fortepijonas
30. Sasnauskas Dalius Vyresnysis mokytojas Trombonas
31. Sasnauskienė Edita Koncertmeisterė metodininkė
Mokytoja
Koncertmeisterė
Pasirenkamasis instrumentas
Pasirenkamojo instrumento skyriaus veiklos koordinatorė
32. Smikienė Zita Mokytoja metodininkė Violončelė
33. Stakauskas Rimantas Mokytojas Akustinė gitara
34. Stanienė Vilma Vyresnioji mokytoja Smuikas
35. Stanionienė Rita Vyresnioji mokytoja Muzikos istorija
Pasirenkamasis instrumentas
Muzikos rašto ir kultūros pažinimas
36. Stankevičius Jonas Mokytojas Saksofonas
37. Šablevičius Edvinas Mokytojas Smuikas
38. Šidlauskaitė Lina Mokytoja
Koncertmeisterė
Fortepijonas
Koncertmeisterė
39. Šulcas Robertas Vyresnysis mokytojas Saksofonas
Pučiamųjų instrumentų skyriaus veiklos koordinatorius
40. Valdajevienė Dalia Mokytoja metodininkė Kanklės, skrabalai
41. Veikšrienė Jurgita Mokytoja
Koncertmeisterė metodininkė
Fortepijonas
Koncertmeisterė
Fortepijono skyriaus veiklos koordinatorė
42. Venskauskienė Jurgita Vyresnioji mokytoja Fortepijonas
43. Vidikas Vitalis Mokytojas Trombonas, mušamieji, bosinė gitara
44. Vizbarienė Ramunė Vyresnioji mokytoja Gitara
45. Zenevičius Arūnas Mokytojas Gitara