Vasario 9 dieną Bauskės (Latvija) pilyje vyko trijų  muzikos mokyklų koncertas – susitikimas, kuriame, be mūsų, taip pat dalyvavo Biržų Vlado Jakubėno muzikos bei Bauskės meno mokyklų mokiniai ir mokytojai.
Trumpam stabtelėję Bauskės meno mokykloje, išskubėjome į Bauskės pilį. Mus pasitiko XV a. vidurį menantys įspūdingi pilies mūrai ir svetingi šeimininkai, sušildę karšta arbata ir skaniomis bandelėmis – reikėjo pasistiprinti, nes laukė koncertas pilies menėje.
Po didžiuliais sietynais jaukiai pleveno Aistės Bugaitės (mokyt. Julija Maksimec) fleitos melodija, klausytojų širdis užkariavo Povilo Neliupšio (mokyt. Laimonas Salijus) akordeono garsai, stebino Elzės Kaziukonytės (mokyt. Dalia Valdajevienė) skrabalų skambėjimas… Sesutės Rebeka ir Rūta Masandavičiūtės (mokyt. Zita Smikienė ir Olga Lukšienė) pripildė menę violončelės ir fortepijono garsų, o kamerinis trio – Aistė Bugaitė, Danielė Paužaitė ir Elzė Kaziukonytė (mokyt. Julija Maksimc, Zina Geičienė, Olga Lukšienė) – atlikęs G. F. Telemano, muziką, tarsi nukėlė visus į laikus, kai pilis buvo pilna gyvybės ir klegesio…

Nors ir nespėjome apžiūrėti visų didžiulės pilies menių, iš kelionės parsivežėme daug malonių įspūdžių, kuriuos visos kelionės metu fiksavo Povilo mama Ingrida Neliupšienė. Ačiū!)
Taip pat dėkojame koncertmeisterei Aelitai Petrauskienei ir bendrakeleiviams: Rūtai Kutraitei, Valdui Paužai, Giedrei Kaziukonienei – už įvairiapusę pagalbą kelionės metu.