2018 m. kovo 30 diena – „Diena kitaip. Nominacijų vakaras 2018“ – akimirksniu pralėkęs, pašėlusiai linksmas, netikėtas ir išradingas renginys!

Kol ant scenos įkurtoje svetainėje virė gyvenimas – chalatus dėvintys ir šlepetes avintys mokytojai lošė šachmatais, „žiūrėjo“ krepšinio varžybas, moterys plepėjo telefonu, darėsi makiažą, valė dulkes, salėje buvo dalinamos nominacijos už neakademinius pasiekimus visiems bendruomenės nariams: vaikams, tėvams, mokytojams ir mokyklos darbuotojams. Stengiamės pastebėti ir paskatinti tuos žmones, kurie padaro daugiau nei jiems priklauso. O tokių žmonių – vaikų ir suaugusiųjų – turime su kaupu! Apdovanojome ne mažiau kaip šimtą mokyklos bendruomenės narių!

Šiemet, kviesdami į svečius, norėjome, jog mūsų svečiai jaustųsi patogiai, tad kvietėme paisyti naminio aprangos kodo, todėl matote mus vilkinčius naminiais rūbais ir avinčius šlepetėmis, kojinėmis… Taip pat stengėmės, jog mūsų svečiai nenuobodžiautų: teko įsitraukti į veiksmą ir užsimerkus klausytis muzikinės pasakos, pritarti repuojančiam mokytojui Jonui Stankevičiui mojuojant įjungtais mobiliųjų telefonų žibintuvėliais, pašūkauti visa gerkle ir šnabždėtis su kaimynu dalyvaujant mokytojo Edvino Šablevičiaus diriguojamoje „Šnekofonijoje“…  

Nuotraukos – Audronės Risakovienės ir Algimanto Barzdžiaus („Rinkos aikštė“). AČIŪ!