Eil.
nr.
Pavardė, vardas Kvalifikacija Dėstomas dalykas,
užimamos pareigos
1. Adomynaitė Audronė Vyresnioji mokytoja Smuikas
Styginių instrumentų skyriaus veiklos koordinatorė
2. Aukštiejūtė-Morkūnienė Sigita Mokytoja metodininkė Fortepijonas
3. Bujanauskienė Edita Vyresnioji mokytoja Smuikas
4. Čerenkovienė Jurgita Mokytoja
Koncertmeisterė metodininkė
Fortepijonas
Koncertmeisterė
Fortepijono skyriaus veiklos koordinatorė
5. Černikauskienė Asta Vyresnioji mokytoja Pasirenkamasis instrumentas
6. Geičienė Zina Vyresnioji mokytoja Smuikas
7. Gusiniauskienė Genė Mokytoja metodininkė Birbynė, lumzdelis
8. Gužauskaitė Rasa Mokytoja metodininkė Akordeonas
Akordeono-tautinių instrumentų skyriaus veiklos koordinatorė
9. Jagelavičiūtė Dileta Vyresnioji mokytoja Kanklės
10. Jeleniauskas Romanas Mokytojas metodininkas Klarnetas
11. Jeleniauskienė Violeta Mokytoja metodininkė Fleita
12 Jokubauskienė Gretė Mokytoja Dainavimas
13. Kaupienė Irena Mokytoja metodininkė Fortepijonas
14. Keliauskas Linas Mokytojas Gitara
15. Kolganova Irina Vyresnioji mokytoja Smuikas
16. Labeckienė Lilija Mokytoja metodininkė Akordeonas
17. Labeckis Petras Vyresnysis mokytojas Akordeonas
18. Lukšienė Olga Mokytoja metodininkė Fortepijonas
19. Maksimec Julija Vyresnioji mokytoja Fleita
20. Markova Žaneta Mokytoja metodininkė Solfedžio
Teoretinio skyriaus veiklos koordinatorė
21. Melnikienė Larisa Mokytoja metodininkė
Koncertmeisterė metodininkė
Fortepijonas
Koncertmeisterė
22. Naruševičius Vilius Vyresnysis mokytojas Trimitas
23. Naujokienė Daiva Mokytoja metodininkė AMU mokytoja
Baleto studijos vadovė
24. Navickienė Angelė Vyresnioji mokytoja AMU mokytoja
AMU skyriaus veiklos koordinatorė
25. Paulauskienė Justina Mokytoja
Vyresnioji koncertmeisterė
AMU mokytoja
Koncertmeisterė
Pasirenkamasis instrumentas
26. Petrauskienė Aelita Vyresnioji mokytoja
Koncertmeisterė metodininkė
Fortepijonas
Koncertmeisterė
27. Prascevičienė Neringa Mokytoja metodininkė Solfedžio
Dainavimo studija
28. Prušinskienė Vaida Vyresnioji mokytoja
Vyresnioji koncertmeisterė
Pasirenkamasis instrumentas
Koncertmeisterė
29. Rasčiauskienė Gileta Vyresnioji mokytoja
Koncertmeisterė
Fortepijonas
Koncertmeisterė
30. Risakovienė Audronė Vyresnioji mokytoja Fortepijonas
31. Sasnauskas Dalius Vyresnysis mokytojas Trombonas
32. Sasnauskienė Edita Koncertmeisterė metodininkė
Mokytoja
Koncertmeisterė
Pasirenkamasis instrumentas
Pasirenkamojo instrumento skyriaus veiklos koordinatorė
33. Smikienė Zita Mokytoja metodininkė Violončelė
34. Stakauskas Rimantas Mokytojas Akustinė gitara
35. Stanienė Vilma Vyresnioji mokytoja Smuikas
36. Stanionienė Rita Vyresnioji mokytoja Muzikos istorija
Pasirenkamasis instrumentas
Muzikos rašto ir kultūros pažinimas
37. Stankevičius Jonas Mokytojas Saksofonas
38. Šablevičius Edvinas Mokytojas Smuikas
39. Šidlauskaitė Lina Mokytoja
Koncertmeisterė
Fortepijonas
Koncertmeisterė
40. Šulcas Robertas Vyresnysis mokytojas Saksofonas
Pučiamųjų instrumentų skyriaus veiklos koordinatorius
41. Valdajevienė Dalia Mokytoja metodininkė Kanklės, skrabalai
42. Venskauskienė Jurgita Vyresnioji mokytoja Fortepijonas
43. Vidikas Vitalis Mokytojas Trombonas, mušamieji, bosinė gitara
44. Vizbarienė Ramunė Vyresnioji mokytoja Gitara
45. Zenevičius Arūnas Mokytojas Gitara