KĖDAINIŲ MUZIKOS MOKYKLA

 

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

NAUJIENOS

(Atnaujinta 2016-05-19)

Mokinių priimtų į Kėdainių muzikos mokyklą sąrašas. Spausti čia

Ateidami pasirašyti sutartį su mokykla, privalote atsinešti mokėjimo už rugsėjo mėnesį išrašą, vaiko asmens dokumento kopiją, sveikatos pažymėjimą.
Mokestis už rugsėjo mėnesį 12,00 EUR.
Mokėjimo rekvizitai:
Įstaigos kodas – 191015618
Įstaigos pavadinimas - Kėdainių muzikos mokykla
Atsiskaitomosios sąskaitos numeris – LT537300010002523139
Mokėjimo paskirtis - Nurodyti vaiko vardą ir pavardę, ir mėnesį už kurį mokate.


Sutartį su mokykla pasirašyti galima:
gegužės 24 d. 8.00-18.00 val. (pietų pertrauka 12.00-13.00 val.)

gegužės 25 d. 8.00-16.15 val. (pietų pertrauka 12.00-13.00 val.)

gegužės 26 d. 8.00-16.15 val. (pietų pertrauka 12.00-13.00 val.)

gegužės 27 d. 8.00-17.00 val. (pietų pertrauka 12.00-13.00 val.)

gegužės 30 d. 8.00-16.15 val. (pietų pertrauka 12.00-13.00 val.)

gegužės 31 d. 8.00-18.00 val. (pietų pertrauka 12.00-13.00 val.)


(Atnaujinta 2016-05-16)

VIII LIETUVOS JAUNŲJŲ PIANISTŲ FESTIVALIS
„ŠIUOLAIKINĖS LIETUVIŠKOS FORTEPIJONINĖS MUZIKOS PARADAS-2016“,
SKIRTAS 780-AJAM ŠIAULIŲ MIESTO JUBILIEJUI

Ema Jakonytė, Augustė Miliškevičiūtė, Egita Spėčiūtė,
Atėnė Lukauskaitė, Saulė Masilionė ir Vitas Vansevičius.
Mokytojos: Olga Lukšienė, Aelita Petrauskienė ir Irena Kaupienė
(Atnaujinta 2016-05-16)

II RESPUBLIKINIS VAIKŲ IR JAUNIMO TAUTINIŲ INSTRUMENTŲ MUZIKOS FESTIVALIS
„DRAUGYSTĖS MELODIJOS“

Festivalio dalyviai - Panevėžio ir Kėdainių muzikos mokyklų
mokiniai ir mokytojai.
Mokinius ruošė mokytojai: Rima Mureikienė, Dalia Valdajevienė, Lilija Labeckienė, Genutė Gusiniauskienė, Dileta Jagelavičiūtė,
Vilma Stanienė, Rasa Gužauskaitė
(Atnaujinta 2016-04-21)
(Atnaujinta 2016-05-10)

SVEIKINAME

TARPTAUTINIO JAUNŲJŲ ATLIKĖJŲ KONKURSO „MAŽIEJI TALENTAI-2016“
DIPLOMANTUS

Aurių Sakalauską
Mokytojas Dalius Sasnauskas,
koncertmeisterė Edita Surmilavičienė
Agnietę Kaciucevičiūtę
Mokytoja Julija Maksimec, koncertmeisterė Vaida Prušinskienė
Martyną Skiparių ir Justę Kvedaravičiūtę
Mokytoja Dalia Valdajevienė,
koncertmeisterė Justina Paulauskienė
(Atnaujinta 2016-05-04)

SVEIKINAME

XVI-OJO RESPUBLIKINIO FORTEPIJONINIŲ ANSAMBLIŲ FESTIVALIO-KONKURSO
„SKAMBINU SU DRAUGU“ NUGALĖTOJUS

Laureatės Gabrielė Japertaitė, Saulė Masilionė ir Egita Spėčiūtė
Mokytoja Aelita Petrauskienė
Diplomantės Jorūnė Kutavičiūtė ir Urtė Masilionė
Mokytojos Gileta Rasčiauskienė ir Aelita Petrauskienė
(Atnaujinta 2016-04-29)

RESPUBLIKINIS JAUNŲJŲ ATLIKĖJŲ - PIANISTŲ FESTIVALIS „MUZIKINIS PAVASARIS“

Rūta Masandavičiūtė, Atėnė Lukauskaitė, Ema Jakonytė, mokytoja Irena Kaupienė
(Rūtos ir Atėnės mokytoja Olga Lukšienė)
(Atnaujinta 2016-04-26)

TARPTAUTINIS TAUTINĖS INSTRUMENTINĖS MUZIKOS ANSAMBLIŲ IR ORKESTRŲ FESTIVALIS „KLONIŲ AIDAI“ (2016)

Laimonas Civilka ir Benas Guoga.
Koncertmeisterė Justina Paulauskienė,
mokytoja Genutė Gusiniauskienė
Aušrinė Vancevičiūtė, Viktorija Grigaitė, Goda Tilvikaitė,
Dijus-Gabrielius Ramanauskas
Mokytojos Genutė Gusiniauskienė ir Dileta Jagelavičiūtė
(Atnaujinta 2016-04-25)

SVEIKINAME

I RESPUBLIKINIO PROFESINĖS LINKMĖS MUZIKINIO UGDYMO MODULIO JAUNŲJŲ ATLIKĖJŲ IR KAMERINIŲ ANSAMBLIŲ KONKURSO NUGALĖTOJUS IR DALYVIUS

I laipsnio laureatė
Rebeka Masandavičiūtė
Koncermeisterė Larisa Melnikienė,
mokytoja Zita Smikienė

I laipsnio laureatas
Povilas Neliupšis,
mokytoja Rasa Gužauskaitė

II laipsnio laureatė Vaiva Jakštaitė
Mokytoja Zina Geičienė ir koncertmeisterė Jurgita Čerenkovienė
Diplomantė Ugnė Grigaliūnaitė,
II laipsnio laureatė Karina Žukaitė
Mokytojos Rasa Gužauskaitė ir
Lilija Labeckienė
III laipsnio laureatas Merkys Šablevičius
Mokytoja Zita Smikienė ir koncertmeisterė Aelita Petrauskienė
III laipsnio laureatė Olivija Ročkaitė
Mokytoja Zita Smikienė ir koncertmeisterė Aelita Petrauskienė
Konkurso diplomantės Ainė Kaziukonytė (fleita) ir
Morta Šablevičiūtė (fortepijonas).
Mokytojos Violeta Jeleniauskienė ir Olga Lukšienė
Konkurso diplomantė Neringa Guliokaitė.
Koncertmeisterė Aelita Petrauskienė, mokytoja Dalia Valdajevienė
Danielė Paužaitė (smuikas), Elzė Kaziukonytė (fortepijonas), Aistė Bugaitė (fleita).
Mokytojos Zina Geičienė, Olga Lukšienė, Julija Maksimec
(Atnaujinta 2016-04-19)

II RESPUBLIKINIS JAUNŲJŲ PIANISTŲ FESTIVALIS
„VABALIUKAI“
ŠAKIŲ RAJONO MENO MOKYKLOJE

Gabrielė Japertaitė, Saulė Masilionė, Egita Spėčiūtė
Mokytoja Aelita Petrauskienė
Benas Amalevičius ir Tija Sinickaitė
Mokytoja Larisa Melnikienė
Vitas Vansevičius ir Atėnė Lukauskaitė
Mokytoja Olga Lukšienė
(Atnaujinta 2016-04-19)

EDUKACINIS RENGINYS KĖDAINIŲ MIESTO IKIMOKYKLINIŲ ĮSTAIGŲ AUKLĖTINIAMS.
MUZIKINĖ MINIATIŪRA „KAIP ŽIOGAS PAMOKON ĖJO...“

Pirmoji pažintis su instrumentais...
(Atnaujinta 2016-04-19)

KĖDAINIŲ MUZIKOS MOKYKLOS MOKINIAI IR MOKYTOJAI DALYVAVO
LIETUVOS IR LENKINOS KULTŪRINIŲ MAINŲ PROGRAMOJE
„PAVASARIO PASAKA TATRUOSE“

Gintarė Jankauskaitė, Benas Guoga,
mokytoja Dileta Jagelavičiūtė.
Mokinius ruošė mokytoja G. Gusiniauskienė
Poilsis Tatruose...
Gintarė Jankauskaitė, mokytoja G. Gusiniauskienė, Benas Guoga
(Atnaujinta 2016-04-19)

IV RESPUBLIKINIS STYGINIŲ INSTRUMENTŲ FESTIVALIS „NUO RENESANSO IKI DŽIAZO“
KAUNO RAJONO GARLIAVOS MENO MOKYKLOJE

Agnė Virkutytė ir Neda Baršauskaitė.
Koncertmeisterė Jurgita Čerenkovienė.
Mergaites ruošė mokytojos Zina Geičienė ir Irina Kolganova
(Atnaujinta 2016-04-19)

FORTEPIJONO SKYRIAUS KONCERTE, SKIRTAME PASAULIO KULTŪROS DIENAI PAMINĖTI, DALYVAVO M. K. ČIURLIONIO MENŲ GIMNAZIJOS MOKINĖS VILTĖ KANAPORYTĖ IR GABRIELĖ KEVIŠAITĖ

M. K. Čiurlionio menų gimnafijos fortepijono specialybės mokytoja Inga Vyšniauskaitė, Gabrielė Kevišaitė, Viltė Kanaporytė ir mergaičių buvusi mokytoja Olga Lukšiene
(Atnaujinta 2016-04-19)

KĖDAINIŲ MUZIKOS MOKYKLOS MOKINIŲ KONCERTO TARPTAUTINIO PROJEKTO
"PRAEITIS BENDRAI ATEIČIAI"
ATIDARYMO KONFERENCIJOJE DAUGIAKULTŪRIAME CENTRE AKIMIRKOS

Agnietė Kaciucevičiūtė, Miglė Sabulytė, Viktorija Kiaunytė, Domas Valiauga, Ridas Dmukauskas, Matas Ruša, Tomas Urnikis, Simas Astrauskas, Faustas Mižutavičius, Povilas Neliupšis.
Koncertmeisterė Edita Surmilavičienė.
Mokinius ruošė Julija Maksimec, Vitalis Vidikas, Robertas Šulcas, Rasa Gužauskaitė,
Vaida Prušinskienė
(Atnaujinta 2016-04-18)

SVEIKINAME

RESPUBLIKINIO MOKINIŲ KOMPETENCIJŲ UGDYMO PROJEKTO „NATŲ KRAITELĖ 2016“
I VIETOS NUGALĖTOJUS

Užduotys reikalavo ir žinių, ir darbo...
Projekto „Natų kraitelė 2016“ nugalėtojų komanda „Kašponiukai“:
Olivija Ročkaitė, Rūta Masandavičiūtė, Ugnė Grigaliūnaitė,
Akvilė Alūzaitė, Kajus Černiauskas.
Mokinius ruošė mokytoja Žaneta Markova
(Atnaujinta 2016-04-13)

SVEIKINAME

IV-OJO RESPUBLIKINIO STYGINIŲ INSTRUMENTŲ JAUNŲJŲ ATLIKĖJŲ
FESTIVALIO-KONKURSO „STYGŲ ŠĖLSMAS“ LAUREATĘ
NERINGĄ GULIOKAITĘ

Neringa Guliokaitė (dešinėje), Justė Kvedaravičiūtė,
koncertmeisterė Aelita Petrauskienė.
Mergaites ruošė mokytoja Dalia Valdajevienė
(Atnaujinta 2016-04-12)

VII RESPUBLIKINIO JAUNŲJŲ VIOLONČELININKŲ FESTIVALIO
„POPULIARINKIME VIOLONČELĖS MUZIKĄ“ DALYVĖS

Justė Cesevičiūtė, Greta Petkevičiūtė ir
Neda Kadžytė.
Mokytoja Zita Smikienė,
koncertmeisterė Larisa Melnikienė
(Atnaujinta 2016-04-08)

SVEIKINAME

VI TARPTAUTINIO KONKURSO „MAGIC BRIDGES PRAGUE - VIENNA 2016“ I VIETŲ LAUREATUS

Germanas Manzurovas, Karina Žukaitė,
Ugnė Grigaliūnaitė,
Ugnės ir Povilo mokytoja Rasa Gužauskaitė
ir Povilas Neliupšis.
(Germano ir Karinos mokytoja Lilija Labeckienė)