KĖDAINIŲ MUZIKOS MOKYKLA

 

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

NAUJIENOS

(Atnaujinta 2016-08-25)
(Atnaujinta 2016-08-09)

„MUZIKOS FABRIKAS“

Muzikos mokykloje rugpjūčio 1-5 dienomis vyko vaikų vasaros užimtumo stovykla „Muzikos fabrikas“, finansuojama Kėdainių rajono savivaldybės.
Veikė tikras „Muzikos fabrikas“ - vaikučiai gamino įvairius perkusinius instrumentus iš antrinių žaliavų, mokėsi jais groti, žaidė ritminius, muzikinius žaidimus, išbandė netradicinius muzikos instrumentus ir drauge smagiai leido laiką.

(Atnaujinta 2016-08-11)

SVEIKINAME

Liepos pradžioje saksofonininkų ansamblis Tomas Urnikis, Šarūnas Juška, Stanislovas Ragauskas, Matas Ruša su mokytoju R. Šulcu ir muzikos mokyklos mokinių instrumentinė grupė Domas Valiauga, Simas Astrauskas ir Faustas Mižutavičius (vad. V. Vidikas) kartu su savivaldybės delegacija oficialiu vizitu lankėsi su Kėdainiais bendradarbiaujančiame Lobezo mieste (Lenkija).

Kėdainių muzikos mokyklos auklėtiniai dalyvavo tarptautiniame III instrumentalistų medinių pučiamųjų instrumentų klasės konkurse ir pučiamųjų orkestrų ir bigbendų 20-jame jubiliejiniame festivalyje.

III tarptautiniame medinių pučiamųjų klasės konkurse dalyvavęs Tomas Urnikis, laimėjo pirmąją vietą, o Stanislovas Ragauskas – trečiąją vietą. Saksofonų kvintetas taip pat užėmė pirmąją vietą. Dviem specialiais prizais saksofonų kvintetas bei jungtinis kolektyvas įvertinti už puikų pasirodymą ir gerą atlikimą.

(Nuotrauka iš Kėdainių savivaldybės svetainės www.kedainiai.lt)

(Atnaujinta 2016-08-09)

SVEIKINAME

X-OJO TARPTAUTINIO KONKURSO-FESTIVALIO „ITALIJA AWARD“ ROSETO MIESTE
III VIETOS LAIMĖTOJĄ

Kamerinis ansamblis, kuriame groja pianistė Elzė Kaziukonytė, smuikininkė Danielė Paužaitė ir fleitininkė Aistė Bugaitė (mokyt. Olga Lukšienė, Zina Geičienė, Julija Maksimec)
(Atnaujinta 2016-06-23)

SVEIKINAME

TARPTAUTINIO FOLKLORO, ŠOKIŲ IR MUZIKOS KONKURSO-FESTIVALIO
„RIMINI FEST 2016“ (ITALIJA)
NUGALĖTOJUS

I vietos laureatas Germanas Manzurovas ir II vietos laureatė Emilija Kanaporytė
su savo mokytoja Lilija Labeckiene

Buvo laiko ir pailsėti prie jūros, ir pasigrožėti Italijos vaizdais