KONKURSŲ IR FESTIVALIŲ NUOTRAUKOS

RESPUBLIKINIO ŠEIMYNINIO MUZIKAVIMO FESTIVALIO „MUZIKUOJAME ŠEIMOJE – 2013“ NOMINANTAI

muzikuojame-seimoje-2013-01d

Ainė ir Elzė Kaziukonytės (nominacija už profesionalumą) (mokytojos Violeta Jeleniauskienė ir Olga Lukšienė)

muzikuojame-seimoje-2013-02d

Morta, Merkys ir Edvinas Šablevičiai (nominacija už geriausiai pasirodžiusiems dviejų kartų šeimyniniame ansamblyje) (mokytoja Olga Lukšienė)


TARPTAUTINIO JAUNŲJŲ ATLIKĖJŲ KONKURSO „MAŽIEJI TALENTAI – 2013“ PRIZININKAI

mazieji-talentai-2013-01d

Aistė Bugaitė (laureatė) (mokytoja Julija Maksimec, koncertmeisterė Asta Černikauskienė)

mazieji-talentai-2013-02d

Ugnė Daukšaitė (diplomantė) (mokytoja Julija Maksimec, koncertmeisterė Asta Černikauskienė)

mazieji-talentai-2013-03d

Mokytoja Olga Lukšienė ir Elzė Kaziukonytė (diplomantė)

mazieji-talentai-2013-04d

Mokytoja Zina Geičienė, Danielė Paužaitė (diplomantė), koncertmeisterė Jurgita Čerenkovienė

mazieji-talentai-2013-05d

Neringa Guliokaitė (laureatė) (mokytoja Dalia Valdajevienė)


38-OJO TARPTAUTINIO AKORDEONISTŲ KONKURSO
KROATIJOJE (PULOS MIESTE) PRIZINIŲ VIETŲ LAIMĖTOJAI

pula-2013-01d

Povilas Neliupšis (I vieta), mokytoja Rasa Gužauskaitė

pula-2013-02d

Karina Žukaitė (II vieta), mokytoja Lilija Labeckienė, Germanas Manzurovas (I vieta)

pula-2013-03d

Timonas Krasauskas (III vieta) (mokytoja Rasa Gužauskaitė)


XIII-OJO RESPUBLIKINIO FORTEPIJONINIŲ ANSAMBLIŲ
KONKURSO-FESTIVALIO „SKAMBINU SU DRAUGU“ LAUREATĖS

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Fortepijoninis duetas: Ieva Dilkaitė ir Meda Juodenytė (mokytojos Aelita Petrauskienė ir Larisa Melnikienė)


 TARPTAUTINIO JAUNŲJŲ ATLIKĖJŲ KONKURSO
„GINTARINĖ GAIDA – 2013“ DIPLOMANTĖS

gintarine-gaida-2013d

Ugnė Daukšaitė ir Aistė Bugaitė (mokytoja Julija Maksimec, koncertmeisterė Asta Černikauskienė)


RESPUBLIKINIO AKORDEONISTŲ KONKURSO
„VILNIUS 2013“ PRIZININKAI

vilnius-2013d

Adomas Poderis (diplomantas), Povilas Neliupšis (diplomantas), Timonas Krasauskas (III vietos laureatas)


I-OJO RESPUBLIKINIO JAUNŲJŲ PIANISTŲ KONKURSO
„SKAMBIOJI KLAVIATŪRA“ GRAND PRIX LAIMĖTOJA

 

meda-juodenyte-grand-prix-03d

Meda Juodenytė ir mokytoja Larisa Melnikienė


RESPUBLIKINIO KĘSTUČIO IVAŠKEVIČIAUS STYGININKŲ KONKURSO DALYVĖS

k-ivaskeviciaus-2013d

Vaiva Jakštaitė (diplomantė), mokytoja Zina Geičienė, Danielė Paužaitė, (koncertmeisterė Jurgita Čerenkovienė)


 RESPUBLIKINIO SOLFEDŽIO KONKURSO „KAUNAS – 2013“ LAUREATAS

solfedzio-konkursas-kaunas-2013d

Marius Giedra (I vietos laureatas), mokytoja Žaneta Markova


 XI-OJO RESPUBLIKINIO JONO ŠVEDO TAUTINIŲ MUZIKOS INSTRUMENTŲ ATLIKĖJŲ
KONKURSO LAUREATĖS

j-svedo-2013-01d

Modesta Kaklauskaitė (mokytoja Dalia Valdajevienė, koncertmeisterė Aelita Petrauskienė)

j-svedo-2013-02d

Neringa Guliokaitė (mokytoja Dalia Valdajevienė)


2012 METŲ TARPTAUTINIŲ IR RESPUBLIKINIŲ KONKURSŲ LAUREATAI SU SAVO MOKYTOJAIS, PO KĖDAINIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS GABIŲ VAIKŲ IR JAUNUOLIŲ RĖMIMO FONDO PINIGINIŲ PRIZŲ ĮTEIKIMO CEREMONIJOS


XI-OJO TARPTAUTINIO FORTEPIJONINIŲ ANSAMBLIŲ KONKURSO
„MUZIKINĖS AKIMIRKOS – 2012“ DIPLOMANTĖS

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Milda Augustaitytė (mokytoja Larisa Melnikienė) ir Emilė Jasulevičiūtė (mokytoja Aelita Petrauskienė)


III-OJO TARPTAUTINIO JAUNŲJŲ PIANISTŲ KONKURSO
„MANO VAIKYSTĖS DRAUGAS – FORTEPIJONAS“ PRIZININKĖS

draugas-fortepijonas-2012-1d

Diplomantė Elzė Kaziukonytė (mokytoja Olga Lukšienė)

draugas-fortepijonas-2012-2d

Laureatė Morta Šablevičiūtė (mokytoja Olga Lukšienė)